Колумбійський «динамівець» Ескобар продовжить свою футбольну кар'єру в США.
Ескобар став гравцем американського клубу «Даллас», - про це повідомляє офіційний сайт команди. Подробиці угоди поки не розголошуються.
«Я вже 5 років стежу за Екобаром, ще з часів його гри за «Депортіво». Він саме той гравець, який нам потрібен. Ми давно стежимо за ним, і хотіли зробити запрошення ще кілька років тому, але тоді ще було рано. Гра в Європі пішла йому на користь, ми визнали, що зараз саме час для трансферу»,
- сказав головний тренер команди Оскар Пареха.
Нагадаємо, що права на молодого нападника все ще належать київському «Динамо». Останній сезон колумбієць провів на правах оренди в «Евіані».