Дмитро Михайленко: «Моїм переходом в «Динамо» займався особисто Кучма»

Динамо Київ 15 Лютого, 06:14
Колишній гравець київського «Динамо» Дмитро Михайленко в інтерв’ю «Українському футболу» розповів про деталі свого переходу в стан «біло-синіх».

Колишній гравець київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра» Дмитро Михайленко в інтерв’ю «Українському футболу» розповів про деталі свого переходу в стан «біло-синіх».

— Наскільки відомо, на початку 1990-х «Дніпро» утримувався на балансі потужного підприємства «Південмаш». Які перед клубом ставилися цілі? Скажімо, це була боротьба за призові місця чи за чемпіонство?

— Нас взагалі серйозно контролювали, якщо не помиляюся, президентом клубу тоді був Леонід Кучма, потім став Тигіпко. Тобто футболом люди цікавилися, постійно приїжджали на базу, розмовляли з гравцями, тренерами, запитували, що нам потрібно, чого не вистачає. Наприклад, моїм переходом в «Динамо» займався особисто Кучма, тоді усе відбувалося під його контролем.

— Услід за вами до Києва переїхали Микола Павлов та ще чотири гравці. Подейкують, це сталося через складну фінансову ситуацію в «Дніпрі»?

— Справа в тому, що я переходив до «Динамо» на півроку раніше за них і, коли залишав Дніпропетровськ, там з фінансуванням проблем не було. Це вже потім Петрович разом з Коноваловим, Беженаром, Максимовим та Похлєбаєвим приєдналися до «біло-синіх» й розповідали, що команда опинилася у серйозній фінансовій скруті. Але усіх нюансів я не знаю, адже перебував уже в Києві.