Колишній захисник московського «Спартака» Сергій Горлукович , прокоментував інформацію про те , що на матчі відкритті спартаківського стадіону суперником столичної команди стане київське «Динамо».
«Динамо» запросили виходячи з фінансового стану «Спартака». «Спартак» ж у нас бідний клуб, тому запросили команду , якій потрібно буде менше заплатити. А хто платить - той замовляє музику.
Чому не запросили «Манчестер Юнайтед"? Запитайте Федуна. Господар вирішує, кого запрошувати. На відкриття стадіону прийшов би, тільки до цього ще треба дожити» , - сказав Горлукович в інтерв’ю «Чемпіонат.com».