Вчора ПСЖ не встояв у матчі проти середняка французького чемпіонату, поступившись у гостях «Страсбуру» 1:2. Це фіаско стало для підопічних Унаї Емері першим з часів початку сезону: ні в чемпіонаті, ні в Кубку із Суперкубком, ні в єврокубках до цього французький гранд не програвав. Це фіаско стало для команди першим з квітня, тобто зіркові новачки команди - Кіліан Мбаппе і Дані Алвес - вперше програли офіційний матч у футболці з Ейфелевою вежею на гербі. UA-Футбол вирішив звернути увагу на інші клуби Європи, задавшись питанням, хто продовжує мчати по дистанції без поразок.
Додамо, що вся п'ятірка грає сьогодні свої чергові матчі чемпіонату. Тому не виключено, що ці вихідні принесуть неприємності не тільки ПСЖ.
Хто продовжує йти без поразок у поточному сезоні
1. «Манчестер Сіті»
Олександр Зінченко цього сезону програвав тільки в збірних України. У квітні «Сіті» поступився «Арсеналу» в овертаймі Кубка Англії. Останній «чистий» програш в основний час у «городян» значиться також у квітні, але іншому лондонському клубу - «Челсі».
2. «Валенсія»
«Кажани» завершили минулий сезон поразкою, після чого з цією нісенітницею зав'язали. Гарною підмогою залишатися непереможеними для них є відсутність єврокубків.
3. «Інтер»
Без'єврокубкове середовище в тому числі допомагає йти «Інтеру» без поразок у цьому сезоні. Навесні «синьо-чорні» не могли виграти у восьми матчах поспіль, після чого почався підйом команди до вершин.
4. «Динамо» (Загреб)
Найпрекрасніша серія з усіх. «Динамівці» навіть у єврокубках цього сезону брали участь, але вилетіли після двох нічиїх за правилом виїзного голу. Останній, хто обігравав загребського гранда в офіційному матчі, стала «Рієка» у фіналі Кубка країни в заключний день травня.
5. «Анортосіс Фамагуста»
Далекий «побратим» донецького «Шахтаря», який грає не там, де прописаний. Але це не заважає кіпріотам йти з травня без програшів. Правда, дуже ласий «Анортосіс» на нічиї: практично половину всіх ігор в цьому сезоні команда завершила миром.