Алієв: «У футболіста повинен бути дух переможця». ВІДЕО

Динамо Київ 15 Лютого, 17:16
Після матчу «Анжі» - «Любимець» (4-0) своїми коментарями поділився півзахисник «Анжі» та екс-гравець київського «Динамо» Олександр Алієв:

Після матчу «Анжі» - «Любимець», який завершився переконливою перемогою махачкалінців 4-0, своїми коментарями поділився півзахисник «Анжі» та екс-гравець київського «Динамо» Олександр Алієв:

- Олександре, які відчуття від заключного в ході зборів контрольного матчу?

- Це була гра замість тренування. Вважаю, що це добре: хлопці порухалися як у першому, так і в другому таймах. Головне, що ніхто не отримав травму перед наступним матчем. І перемогли.

- Суперника помітили на полі? Чинили вони опір?

- Ледь-ледь заважали нам грати. Для нас важливіше налагоджувати власну взаємодію.

- Ваш гол вийшов закономірним?

- Там було хороше забігання. І, чесно кажучи, я робив простріл на Бухарова. Як кажуть, хороший удар даремно не пропадає.

- Загалом, які відчуття від командної взаємодії?

- В перші дні, звичайно, було не дуже. А зараз ми один до одного звикаємо і хороші моменти вже вдаються - і на тренуваннях, і в матчах. Думаю, до 20-го лютого буде ще краще.

- Чи вірно, що будь-яка перемога приємна, навіть над не найсильнішим суперником?

- Вигравати завжди добре, навіть на тренуванні. Тільки так, прагнучи до перемог, можна рости і досягати цілей. У футболіста повинен бути дух переможця. А залишатися байдужим до ігор і тренувань - це не для мене.

Нагадаємо, що в цю неділю київське «Динамо» також проведе тренувальний спаринг із болгарським «Любимцем». Матч розпочнеться о 17:30 за київським часом.