Після матчу «Анжі» - «Любимець», який завершився переконливою перемогою махачкалінців 4-0, своїми коментарями поділився півзахисник «Анжі» та екс-гравець київського «Динамо» Олександр Алієв:
- Олександре, які відчуття від заключного в ході зборів контрольного матчу?
- Це була гра замість тренування. Вважаю, що це добре: хлопці порухалися як у першому, так і в другому таймах. Головне, що ніхто не отримав травму перед наступним матчем. І перемогли.
- Суперника помітили на полі? Чинили вони опір?
- Ледь-ледь заважали нам грати. Для нас важливіше налагоджувати власну взаємодію.
- Ваш гол вийшов закономірним?
- Там було хороше забігання. І, чесно кажучи, я робив простріл на Бухарова. Як кажуть, хороший удар даремно не пропадає.
- Загалом, які відчуття від командної взаємодії?
- В перші дні, звичайно, було не дуже. А зараз ми один до одного звикаємо і хороші моменти вже вдаються - і на тренуваннях, і в матчах. Думаю, до 20-го лютого буде ще краще.
- Чи вірно, що будь-яка перемога приємна, навіть над не найсильнішим суперником?
- Вигравати завжди добре, навіть на тренуванні. Тільки так, прагнучи до перемог, можна рости і досягати цілей. У футболіста повинен бути дух переможця. А залишатися байдужим до ігор і тренувань - це не для мене.
Нагадаємо, що в цю неділю київське «Динамо» також проведе тренувальний спаринг із болгарським «Любимцем». Матч розпочнеться о 17:30 за київським часом.