Екс-динамівець Артем Мілевський у своєму «Інстаграмі» розповів про особисті вболівальницькі вподобання та український паспорт.
– Ти маєш український паспорт. Чому не вболіваєш за наших?
– Я вболіваю за Батьківщину!!! Паспорт – це ще не все.
– Чому вирішив грати за збірну України, а не Білорусії?
– Тому що попросили. Я люблю Україну.
– Тебе Суркіс, напевно, як і всіх інших молодих гравців країн СНД, попросив взяти паспорт, щоб не вважався легіонером?
– Це не твоя справа.