Володимир Шваб: «Грати за київське «Динамо» - моя мрія!»

Динамо Київ 15 Лютого, 18:42
Потенційний новачок «Динамо-2» Володимир Шваб розповів про варіант з продовженням кар'єри у складі київського гранда.

Потенційний новачок «Динамо-2» Володимир Шваб розповів про варіант з продовженням кар'єри

у складі київського гранда.

- Як і коли у Вас з'явився варіант з «Динамо»?

- Після Меморіалу Макарова мій агент розповів, що є шанс спробувати свої сили в «Динамо - 2», а 5 лютого я вже провів перше тренування з командою.

- Ви вже встигли зіграти за «Динамо-2» у товариському матчі і, за словами очевидців, непогано себе проявили. Чи була у Вас вже розмова з тренерським штабом киян про підписання контракту або перегляд?

- Після сьогоднішньої гри йшлося про підписання контракту. Але я його поки не підписав, тому й наперед нічого загадувати не хочу.

- Ви зараз є вільним агентом чи у Вас є контракт з якимсь клубом?

- Я зараз є вільним агентом, а останнім моїм професійним клубом був київський «Арсенал».

- Можете дещо розповісти про свої ігрові дані? На якій позиції крім позиції форварда Ви можете зіграти? Вас можна назвати форвардом таранного типу чи швидкісним нападником?

- Я граю на позиції центрального нападника, але можу зіграти і на флангах півзахисту. Мені більше властивий швидкісний і рухливий стиль гри, ніж стиль таранного форварда.

- Ви побили рекорд Меморіалу Макарова, коли забили в цьому турнірі 10 м'ячів. До цього рекорд належав київському динамівцю Артему Кравцю, на рахунку якого було 9 голів. Вам під силу повторити його шлях і пробитися в першу команду?

- Як би банально це не звучало, але грати за київське «Динамо» - моя мрія! Дуже сподіваюся, що з Божою допомогою вона незабаром здійсниться.

Переклад - «1927»