Олександр Іщенко: «Блохін вибрав правильний шлях і дотримується свого бачення»

Динамо Київ 15 Лютого, 19:25
Відомий футбольний експерт Олександ Іщенко в ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua прокоментував єврокубкові шанси українських команд та побажав удачі команді Олега Блохіна.

Відомий футбольний експерт Олександ Іщенко в ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua прокоментував єврокубкові шанси українських команд та побажав удачі команді Олега Блохіна.

- Як ви оцінюєте шанси українських команд в Лізі Європи?

- «Динамо» – «Валенсія»: шанси команд рівні, переможець цієї пари визначиться в Києві.

«Чорноморець» - «Ліон»: останнім часом «Ліон» грає на результат, але, як ми знаємо, «Чорноморець» дуже добре грає на виїзді. Так що я ставлю 0:0 у Франції, але в Одесі хід поєдинку передбачити буде складно. Ставлю на прохід «Ліона» до наступного етапу.

- «Дніпро» - «Тотенхем» - напевно, найцікавіша пара?

- Тут всі пари для наших українських клубів дуже цікаві і не прогнозовані. З англійськими клубами у нас завжди цікава гра, але «Дніпро» - борець, і проявить характер, ставлю на прохід «Дніпра».



- «Вікторія» - «Шахтар»: «Шахтар», який вилетів з Ліги Чемпіонів...

- «Легкого хліба» не буде. Ми знаємо, що «Вікторія» класом нижче від «Шахтаря», але «хлопчиками для биття» вони не стануть. Хоча те, що «Шахтар» пройде далі - це безсумнівно.



- Кому з 4-ьох клубів України під силу виграти Лігу Європи?

- Всі наші клуби мають хороші шанси на перемогу, але, мабуть, лише один клуб повинен бути вдячний за те, що він так далеко зайшов, ви розумієте про кого я?

- «Чорноморець»?

- Вірно, ці хлопці і так молодці. Зайти так далеко і досягти таких результатів - багато коштує, але «моряки» «Ліон» пройти не зможуть. Тепер вже і «Ліон» почав давати грандіозні результати у Франції.

- Тепер щодо «Динамо». Чи варто «біло-синім» підсилювати позиції в даний момент? Якщо так, то які?

- «Динамо» потрібно залишити все як є. Змінювати щось вже надто пізно. Олег Блохін вибрав правильний шлях, і він дотримується свого бачення. А «Динамо» можна побажати лише удачі!

Розмовляв Ігор Гусаков