Вчорашнє тренування «Барселони» пройшло дуже весело.
Спостерігати за помішками гравців, які наче й не тренуються, а граються, як діти, просто любо-мило...
Цікаво, як виглядав би цей процес, якби на тренерське крісло «блауґранас» посадили ...німецького Садама?