Про це повідомив головний медичний фахівець ФІФА Іржі Дворак на прес-конференції в Сан-Паулу.
«У період з 1 березня до початку турніру ми без попередження перевіримо всі команди і всіх гравців як мінімум один раз», - цитують Дворака інформаційні агентства.