«Динамо» U-19 програло в першому турі Меморіалу Щанова

Динамо Київ 16 Лютого, 08:42
Київські «динамівці» U-19 зазнали поразки в першому турі Меморіалу Щанова-2014, пропустивши три м'ячі від київського клубу «Оболонь-Бровар».

Київські «динамівці» U-19 зазнали поразки в першому турі Меморіалу Щанова-2014, пропустивши три м'ячі від київського клубу «Оболонь-Бровар», - повідомляє Football.ua.

У складі «Оболоні» голами відзначилися Продан, Корольчук і Гаранян.

«Динамо» U-19: Архангельський, Карташов, Приймак, Мілютін (Оджукву, 63), Ковбаса, Нечай (Бойко, 57), Душин (Романчук, 75), Казаков, Книш (Токарський, 83), Петров (Сухомлинов, 46 ), Рогожкін.

Старший тренер: Олексій Герасименко.