Нападник «Металіста» Алехандро Гомес зробить усе можливе, щоб влітку повернутися в Італію.
"Металіст» гратиме з березня по травень, після чого я зі своїм адвокатом і представниками «Металіста» проведемо переговори.
Я був близький до «Фіорентини», але «Металіст» не погодився віддавати мене в оренду. Що ж, подивимося, що станеться в червні. У всякому разі, моє бажання не змінилося, я як і раніше хочу повернутися до Італії.
Флоренція - гарне місто, а головний тренер клубу Монтелла добре знає мої здібності, ось дві основні причини, чому я хочу туди . Я б із задоволенням перейшов у цю команду, багато хто хотів би носити фіолетову футболку, але «Металіст» хоче за мене великі гроші - 6 чи 7 мільйонів євро.
Я вирішив переїхати сюди, тому що харківська команда виступала в Лізі чемпіонів, але через попередні проблеми була виключена з єврокубків. Тут платять дуже добре... Зрештою, кожен має право сам розставляти пріоритети. Зрозумійте, моя проблема полягає не в «Металісті», моїй сім'ї не дуже добре тут і вона хоче повернутися до Італії», - сказав Гомес.