Головний тренер «Динамо» Олег Блохін вважає «Валенсію» фаворитом очного протистояння в ігровому плані. Про це фахівець сказав каналу «Футбол 1».
- Я думаю, що все-таки має перевагу «Валенсія». Як би ми не грали товариські ігри, вони не йдуть ні в яке порівняння з чемпіонатом - нашим або іспанським. Тут вони мають перевагу. Ігровий тонус є ігровий тонус,
- цитує Блохіна Терикон.