- Хлопці серйозно поставилися до цієї гри. Хоча суперник, звичайно, не відповідає нашому рівню. Але і в такій грі ми все-таки награли певні комбінації і схеми. Тому збір завершили на хорошій ноті. Давно стільки не забивали. Хлопцям потрібно було це відчути. Хоча ще стільки ж не забили. Значить, є над чим працювати.
- Сьогодні команда відпрацьовувала модель атакуючого футболу? Адже «Динамо» грало, по суті, «без воротаря»...
- Хороша модель. Я не буду проти, якщо ми будемо так грати проти «Валенсії».