Щодо матчу проти «Динамо» (Київ).
- Це був один з тих матчів, які нічого доброго не приносить. Немає пресингу, немає напруги у матчі. Команди проводять зустріч, не вивчивши один одного. Насправді, ми зробили «Динамо» послугу. У них скоро матч проти «Валенсії» в Лізі Європи і вони попросили нас зіграти цей товариський матч. У нас було дуже мало гравців. Багато травмованих. Добре, що ми змогли розраховувати на новачків: Яковенко, Рескалдані, Амрабат. Через кадрові обмеження ми не змогли додати в другому таймі, чим суперник такого рівня як київське «Динамо» і скористався. У підсумку перший тайм виграли, а другий програли, - цитає Шустера іспанське видання AS.