Хуан Піцці: «З приводу арбітражу – мені боляче»

Динамо Київ 17 Лютого, 07:35
Головний тренер «Валесії» Хуан Антоніо Піцці вважає нульову нічию проти «Севільї» хорошим результатом для «кажанів» та скаржиться на суддівство.

Головний тренер «Валесії» Хуан Антоніо Піцці вважає нульову нічию проти «Севільї» хорошим результатом для «кажанів» та скаржиться на суддівство.

«Ми домінували з початку матчу, але не висталило глибини гри для забитих м’ячів. В другому таймі залишились в меншості, тому можна оцінювати нічию, як хороший результат. Гравці в такий момент проявили свою високу індивідуальність та силу духу. Всі грали так, ніби захищали честь клубу».

«З приводу арбітражу – мені боляче. Прикро, коли людський фактор, подібні помилки так впливають на хід поєдинку».