Головний тренер «Валесії» Хуан Антоніо Піцці вважає нульову нічию проти «Севільї» хорошим результатом для «кажанів» та скаржиться на суддівство.
«Ми домінували з початку матчу, але не висталило глибини гри для забитих м’ячів. В другому таймі залишились в меншості, тому можна оцінювати нічию, як хороший результат. Гравці в такий момент проявили свою високу індивідуальність та силу духу. Всі грали так, ніби захищали честь клубу».
«З приводу арбітражу – мені боляче. Прикро, коли людський фактор, подібні помилки так впливають на хід поєдинку».