Дем′яненко: «Мілевського і Алієва карав штрафами»

Динамо Київ 17 Лютого, 10:23
Колишній головний тренер київського «Динамо» в інтерв’ю газеті «Команда» розповів про часи своєї роботи в столичному клубі.

- За період тренерської діяльності у вас були різні підопічні, в тому числі неслухняні. З ким було найбільше проблем?

- У «Динамо» - з Діого Рінконом. Цей бразилець, безумовно, дуже талановитий гравець, але міг дозволити собі запізнитися на найважливіші збори напередодні матчів Ліги чемпіонів днів на 10, та й до того ж прибути із зайвою вагою. Я ж дотримуюся такої думки - який би не був обдарований футболіст, підводити команду він не має права.

- З Алієвим і Мілевським воювали?

- Викликав їх до себе, карав, штрафував. Багато разів їм казав: «У вас гарні дані. Візьміться за голову, з вас можуть вийти хороші футболісти. Пересильте себе! Коли завершите з футболом - будуть вам і нічні клуби, і дискотеки, і ресторани».