Як повідомляє «Обозреватель», іспанська «Валенсія» залишиться без підтримки своїх уболівальників на матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти київського «Динамо», який відбудеться 20 лютого на столичному стадіоні «Олімпійський».
За інформацією «Обозревателя», в Україну планується приїзд лише офіційної делегації «Валенсії». «Кажани» не скористалися виділеної їм квотою квитків (3000 шт.). Цілком імовірно, що в день матчу ці квитки надійдуть у каси «Олімпійського» для продажу українським уболівальникам. Це питання буде вирішуватися у вівторок-середу на нараді клубів з представниками УЄФА.
Чому «Валенсія» відмовилася везти своїх фанатів, точно невідомо. Але очевидно, що на рішення «кажанів» вплинула суспільно-політична ситуація в Києві. Нагадаємо, «Валенсія» намагалася усіма можливими засобами перенести матч із Києва. Іспанці дуже переживають за свою безпеку, тому хотіли перенести матч подалі від Києва та України загалом. Навіть був варіант з проведенням обох зустрічей на стадіоні «Валенсії». Але УЄФА не задавольнили їх прохання. У підсумку, іспанський клуб до мінімуму скоротив своє перебування в столиці України, відмовився від проведення передматчевого тренування, замовив охорону і рекомендував футболістам не покидати межі готелю. Як бачимо, і на цьому «Валенсія» не зупинилась. Це вже схоже на справжню параною.