«Валенсія» втрачає нападника напередодні матчів проти «Динамо»

Динамо Київ 17 Лютого, 14:58
Склад нашого суперника у Лізі Європи також не буде оптимальним.

Нападник «Валенсії» Пабло Пьятті отримав надрив стегна і тепер не зіграє з київським «Динамо» в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Форвард збірної Аргентини, який забив у цьому сезоні п'ять голів у 18 матчах, травмував праву ногу на тренуванні в неділю перед матчем «Валенсії» проти «Севільї» - 0:0. Пьятті вибув на строк до п'яти тижнів. Таким чином, він пропустить обидва матчі з «Динамо»: у четвер в Києві і тиждень по тому в Валенсії, - повідомляє офіційний сайт УЄФА.