«У нас абсолютно звичайна ситуація: наші вболівальники не їздять з командою в європейських змаганнях. Винятки становлять лише фінальні матчі. Ось і вся причина», - повідомили «Обозревателю» в прес-службі «кажанів».
Нагадаємо, раніше з`явилась інформація, що «Валенсія» відмовилась викупити свою квиткову квоту на гостьовий матч Ліги Європи з київським «Динамо».