17 лютого офіційно закінчився другий зимовий іспанський збір «біло-синіх » у цьому році.
Здавши свої номери в п'ятизірковому готелі Gran Meliá Don Pepe
Шлях до головного аеротерміналу Андалузії зайняв приблизно 40 хвилин, після чого настала черга здачі досить серйозного багажу.
Очікування відльоту не затягнулося. Настрій у гравців і персоналу був піднесений, все-таки зовсім скоро їм треба було зустрітися з рідними та близькими.
У 14:51 сріблястий лайнер взяв курс на Київ і через чотири години успішно приземлився в повітряних воротах столиці України.
Динамівці всім складом повернулися додому, за винятком конголезця Дьємерсі Мбокані, який трохи раніше залишив табір команди і добирався назад по своєму маршруту.
Отже, другий тренувальний збір завершено. Попереду двораундове протистояння в 1/16 Ліги Європи з іспанською «Валенсією».