Андрій ШЕВЧЕНКО: "Збірна України зіграла правильно"

Динамо Київ 11 Вересня, 18:07
Колишній капітан збірної України Андрій Шевченко дав оцінку результату матчу Україна - Англія, який завершився нульовою нічиєю, і шансам "синьо-жовтих" вийти у фінальну частину чемпіонату світу-2014.

 

"Вважаю, що це позитивний результат. Матч на "Олімпійському" показав, що рівень нашої збірної підвищується і у неї є реальні шанси потрапити на чемпіонат світу. Українська збірна зіграла правильно. Гравці на полі не розкривалися і не грали в авантюрний футбол. Матч вийшов дуже нервовий. Обидві команди діяли обережно і сконцентровано, розуміючи велику турнірну важливість цієї зустрічі", - сказав Шевченко.