Встиг до останнього збору. Колишній нападник збірної України Андрій Воронін відновився після тривалої травми і встиг приєднатись до команди перед заключним зимовим збором московського «Динамо»,інформує офіційний сайт клубу.
У гравця були проблеми з м’язами шиї.
Тридцятичотирирічний форвард останні півтора місяця тренувався за спеціальною програмою у тренажерному залі. Тепер Вороніну можна займатись на полі, однак, поки що лише з фізіотерапевтом, однак планується, що уже незабаром, футболіст приєднається до основної групи гравців.