Відомий футбольний коментатор на своїй конференції на rsport.ru назвав голкіпера, якого хотів би бачити в основі «Динамо» в матчі з «Валенсією», а також прокоментував критичні висловання Ярмоленка і Леоненка на адресу один одного.
- Цікава ваша думка відносно Владислава Калітвінцева. Думка Блохіна в останньому інтерв'ю дещо насторожує, адже він поки що не бачить його у першій команді. На Ваш погляд, такі інтерв'ю сильно впливають на молодих гравців? Може це авторські методи роботи від Блохіна?
- Нічого особливого він не сказав. Калітвінцев тільки приєднався до основи, зрозуміло, що ніякого «виходу на Валенсію» бути не може. На Влада ніщо не вплине.
- Хто буде основним голкіпером у Динамо? Чи є шанси у Рибки вийти проти «Валенсії»?
- Не думаю, що в Рибки є цей шанс. Мені було б спокійніше, якби грав Шовковський.
- Кияни нібито зацікавлені в підписанні Джермейна Пеннанта. Чи потрібен він «Динамо»?
- По-моєму, це маячня.
Крім цього, Андронов віповів на питання стосовно нещодавнього конфлікту між експертом Леоненком та динамівцем Ярмоленком. - Абсолютно нецікава пара. Сподіваюся, Андрій і «Динамо» зупиняться. «До побачення, Ярмоленко» - це за гранню заява, але чого чекати від людини, яка на питання «Король футболу, 4 букви» - каже «Леон»?