Віктор Грачов: «Без Ярмоленка атакуючий потенціал «Динамо» падає»

Динамо Київ 18 Лютого, 11:42
Колишній гравець донецького «Шахтаря» оцінив перспективи київського «Динамо» у протистоянні з іспанською «Валенсією».

- Мабуть, найістотнішу втрату понесло «Динамо», у якого через дискваліфікацію не зможе зіграти Андрій Ярмоленко...

- Зрозуміло, що без Ярмоленка атакуючий потенціал «Динамо» падає. Але тут же ще важливо, яку тактику оберуть кияни на майбутній матч. Навряд чи вони виберуть яскраво виражений атакуючий варіант, тому, можливо, виконавець більш оборонного плану на позиції Ярмоленка виявиться навіть кориснішим.

На думку Грачева, замість Ярмоленка може зіграти досвідчений Олег Гусєв. - Подивимося, що придумає Олег Володимирович. Можливо, справа з'явиться Гусєв,

- цитує Грачова «Футбольний клуб».