«За два дні до матчу делегація УЄФА приїжджає в кожне місто, де запланований матч Ліги Європи, - цитує віце-президента «Динамо» Олексія Семененко vesti.ua. - У середу о 10:00 на НСК «Олімпійський» буде проведено нараду між представниками УЄФА, працівниками клубу та стадіону. Ще одну нараду буде проведено вранці в день гри. Всі ці заходи планові, і не змінюються з року в рік.
А питання про перенесення матчу в інше місто або на інший день не ставилося і в даний час не стоїть».
Нагадаємо, перший матч 1/16 Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією» повинен відбутися 20 лютого на НСК «Олімпійський».