«Динамо» - «Валенсія» - 1:1
- Справитися з емоціями в першому після зимової перерви поєдинку динамівцям буде непросто. Багато що в даному протистоянні буде залежати від того, хто першим відкриє рахунок. Якщо це зроблять іспанці, «Динамо», мені здається, з великими складнощами відіграє один м'яч.
«Дніпро» - «Тоттенхем» - 1:0
- Незважаючи на тривалу перерву в сезоні, дніпропетровці, думаю, покажуть солідний футбол. Зараз провідні команди з країн Східної Європи навчилися практично безболісно переживати паузу в чемпіонаті. Тому «Дніпро», який зберіг взимку лідерів - Коноплянку і Ротаня, дасть бій англійському клубу. Головне для дніпрян - не пропустити гол на своєму полі.
«Чорноморець» - «Ліон» - 0:0
- «Чорноморцю» не пощастило з жеребом, адже французи не є дуже зручними опонентами не тільки для росіян, а й для українців. Оборону елітних клубів Франції дуже важко пройти. Думаю, все завершиться нульовою нічиєю.
«Вікторія» - «Шахтар» - 1:2
- Незважаючи на успішну осінню гру «Вікторії» в єврокубках, зараз чехам дуже важко буде зіштовхнути зі свого шляху «Шахтар». Основу донецької команди складають бразильці, здатні пройти будь-яку оборону, тому «Шахтар» обов'язково заб'є, як мінімум двічі.