Минула вона в спокійній і діловій атмосфері.
За його підсумками, підтверджено, що перша гра між суперниками відбудеться, як і планувалося в Києві на НСК «Олімпійський» в четвер 20 лютого. Початок зустрічі о 20.00.
Запрошуємо наших уболівальників прийти на гру і підтримати «біло-синіх» у першій офіційній зустрічі 2014-го року!
Зустрінемося на стадіоні!