Офіційно: матч ЛЄ «Динамо» (Київ) - ФК «Валенсія» пройде на НСК у четвер 20 лютого!

Динамо Київ 19 Лютого, 09:09
Щойно на НСК «Олімпійський» відбулася традиційна передматчева нарада представників УЄФА і організаторів поєдинку 1/16 Ліги Європи між «Динамо» (Київ, Україна) і ФК «Валенсія» (Іспанія).

Минула вона в спокійній і діловій атмосфері.

За його підсумками, підтверджено, що перша гра між суперниками відбудеться, як і планувалося в Києві на НСК «Олімпійський» в четвер 20 лютого. Початок зустрічі о 20.00.

Запрошуємо наших уболівальників прийти на гру і підтримати «біло-синіх» у першій офіційній зустрічі 2014-го року!

Зустрінемося на стадіоні!