Іван Гецко: «Поки ще рано робити висновки»

Динамо Київ 19 Лютого, 10:25
Відомий футбольний експерт поділився своїми думками напередодні матчу «Динамо» - «Валенсія».

- По-перше, щоб дозволити собі серйозно укомплектуватися, потрібно мати час, а трансферне вікно було не таким вже довгим. По-друге, всі ми розуміємо, що серйозно посилитися можуть тільки ті команди, які мають для цього можливості.

Що стосується «Динамо», то я б поки не став робити висновки через відсутність нових придбань. Давайте почекаємо поки кияни зіграють з «Валенсією», а потім вже будемо аналізувати. У головного тренера є певна політика і не в нашій компетенції давати якісь оцінки. Крім того, минулого літа «Динамо» купило багато футболістів, їм ще потрібно знайти застосування, - цитує Гецко «СЕ».