Ігор Суркіс: «Змушені підкоритися УЄФА. Вилітаємо на Кіпр о 21:00»

Динамо Київ 19 Лютого, 14:13
Президент «Динамо» Ігор Суркіс - про перенесення завтрашнього матчу проти «Валенсії» з Києва в Нікосію.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс - про перенесення завтрашнього матчу проти «Валенсії» з Києва в Нікосію.

- Ми змушені підкоритися УЄФА. Ми ж нічого не вирішуємо. Зараз зайняті тим, щоб підготувати літак і сьогодні ввечері вилетіти. Потрібно скласти список, хто може в цей літак поміститися з журналістів.

Тренування сьогодні буде, ми вилітаємо о 21 годині. Буде і прес-конференція, нічого не скасовуємо.

У нас було 45 хвилин, які нам дало УЄФА. Ми повинні були надати стадіон, який відповідає вимогам і зможе показати нормальну картинку. Я подзвонив своїм друзям на Кіпр, і вони допомогли з організацією, - повідомив Суркіс каналу «Футбол 1».