Інформація щодо повернення квитків на «Валенсію»

Динамо Київ 19 Лютого, 15:16
Інформація щодо повернення квитків на «Валенсію» буде в найближчі два дні

У зв’язку з перенесенням матчу «Динамо» – «Валенсія», який був запланований на 20 лютого 2014 року, повідомляємо, що протягом двох днів на офіційних порталах буде оприлюднена інформація про процедуру повернення квитків, придбаних на запланований матч.

Дякуємо за розуміння!

Прес-служба НСК «Олімпійський»