У зв’язку з перенесенням матчу «Динамо» – «Валенсія», який був запланований на 20 лютого 2014 року, повідомляємо, що протягом двох днів на офіційних порталах буде оприлюднена інформація про процедуру повернення квитків, придбаних на запланований матч.
Дякуємо за розуміння!
Прес-служба НСК «Олімпійський»