Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував рішення УЄФА перенести матч 1/16 фіналу Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією» на Кіпр. Нагадаємо, гра перенесена на нейтральне поле через заворушення в центрі української столиці.
- Не ми приймаємо рішення. Але ми законослухняні люди і повинні прислухатися до рішення УЄФА - говорить Ігор Суркіс. - Тим більше президент України оголосив день жалоби. Хотілося зіграти перший матч в році при своїх уболівальниках, але доведеться виступити на нейтральному полі. Це називається форс-мажор.
- Яка ситуація в Києві?
- Крім майдану ситуація абсолютно спокійна.
- Тобто матчу на «Олімпійському» ніщо не заважало?
- Теоретично могли виникнути провокації. Але, на мою думку, матч пройшов би ідеально. Футбол - єдина віддушина. Бажаю, щоб і в інших містах України матчі проходили без ексцесів.
- Як ви за добу до матчу вирішили питання з перельотом, стадіоном?
- З літаком питання вирішили швидко, у нас тут все чітко. Команда летить прекрасним «Боїнгом». Готель забронювали також. В УЄФА нам дали годину на те, щоб вирішити питання, хто візьме наш матч. Я звернувся до колеги на Кіпр. Нам надали стадіон в Нікосії, звідки направили лист в УЄФА, що готові нас прийняти. Арена адаптована до європейських змагань. Ми візьмемо в літак і представників УЄФА, які вже прибули до Києва, щоб вони не добиралися самостійно.
- Як відреагували на перенесення матчу Олег Блохін, гравці?
- Блохін адекватно сприйняв ситуацію, він же живе в Україні. І гравці все розуміють.
Артем Локалов