Матч «Динамо» - «Валенсія» покаже 1+1?

Динамо Київ 19 Лютого, 16:58
Саме таку інформацію залишив у своєму твіттері відомий телеведучий та коментатор Ігор Циганик.

«Трансляцію організовує кіпрська телекомпанія! Скоріш за все матч транслюватиме 1+1! Динамо вилітає сьогодні о 21.00. З ними летить наша знімальна група!», - пише Ігор Циганик.

Що ж – це хороша новина. Сподіваємось, що завтра дійсно матимемо змогу переглянути матч «біло-синіх» по ТБ.