Президент «Валенсії» Амадео Сальво прокоментував рішення УЄФА перенести матч з київським «Динамо» на нейтральне поле
«У Києві було б дуже складно грати. Нам гарантували безпеку, але є багато ситуацій, які залишаються без контролю, і добре, що прийнято рішення провести гру на нейтральному полі. Ми цим задоволені. У цьому є здоровий глузд, що стосується всіх сторін — УЄФА, «Динамо» (Київ), «Валенсії». Дуже позитивно те, що не змінені дата і час матчу, і нам не потрібно буде міняти дату нашої зустрічі в чемпіонаті, а також змінювати графік тренувань тощо»,
— сказав А. Сальво.
«Що стосується наших уболівальників, які вирушили до Києва... Ми шкодуємо, що вони витратили свої гроші і час, але єдине, що ми можемо сказати в цій ситуації, так це висловити нашу подяку за любов і підтримку нашого клубу. Будемо сподівається, що у них ще буде не одна можливість подивитися на «Валенсію»,
— цитує президента «кажанів» офіційний сайт левантійців.
Нагадаємо, УЄФА переніс завтрашній матч 1/16 фіналу Ліги Європи між київським «Динамо» і «Валенсією» з НСК «Олімпійський у Києві на Кіпр, залишивши тим самим час початку зустрічі — 20:00 за київським часом.