Бетао: «Сумно бачити, що відбувається в Києві»

Динамо Київ 19 Лютого, 18:23
Колишній гравець київського «Динамо» Бетао у своєму твіттері висловився з приводу останніх подій в українській столиці.

Колишній гравець київського «Динамо» Бетао у своєму твіттері висловився з приводу останніх подій в українській столиці.





«Сумно бачити, що відбувається в Києві - місті, в якому я жив протягом 4-ох з половиною років. Зруйноване місто, місця, по яких ходив ледь не щодня. Тримайся, Київ! Сподіваюся, все добре закінчиться»,

- пише бразильський захисник.