«Динамо» вирушило на Кіпр в складі 20 футболістів

Динамо Київ 19 Лютого, 18:57
Перший офіційний матч на своєму полі «біло-сині» проведуть у столиці Кіпру Нікосії на арені GMP.

Саме там, як затвердив УЄФА, на відстані 1717 кілометрів від Києва динамівці зіграють свій перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти іспанської «Валенсії».

Нагадаємо, цей поєдинок мав відбутися в Києві, але зважаючи на ситуацію, що склалася в українській столиці, УЄФА сьогодні вдень прийняла рішення про перенесення зустрічі.

На Кіпр «Динамо» вирушило в складі 20 футболістів. У Києві залишилися Андрій Ярмоленко та Дьємерсі Мбокані, які відбувають дискваліфікацію. А також продовжує тренуватися з обмеженнями Євген Селін. Всі інші гравці основної обойми «біло-блакитних» готові зіграти з «Валенсією».

Список футболістів «Динамо», які вирушили на Кіпр, виглядає наступним чином.

Воротарі:

Олександр Шовковський, Максим Коваль, Олександр Рибка.

Захисники:

Даніло Сілва, Александар Драгович, Домагой Віда, Євген Макаренко, Євген Хачеріді.

Півзахисники:

Мігель Велозу, Огнєн Вукоєвич, Джермейн Ленс, Роман Безус, Денис Гармаш, Олег Гусєв, Сергій Сидорчук, Лукман Аруна, Андрій Цуріков, Юнес Беланда.

Нападники:

Браун Ідейє, Артем Кравець.

Після прибуття футболісти, тренери та офіційні особи пересядуть в автобус і, подолавши 50 кілометрів, розмістяться в комфортабельному п'ятизірковому готелі

Hilton Park Hotel

(на фото).

20 лютого динамівці проведуть традиційні передматчеві заходи і в 20.00 під гімн Ліги Європи почнуть найважливішу зустріч з серйозним противником з Піренеїв.