Валерій Яремченко
«У київського «Динамо» дещо менші шанси на прохід, ніж у донецького «Шахтаря». Склад команди ще не зіграний. Зараз дуже мало інформації саме про «Динамо» в інтернеті. Про «Шахтар» - є інформація. Матчі демонструють, що вона більш-менш правдива. Думаю, «гірники» добре зіграють. Всі клуби не можуть добре виступити, але будемо сподіватися. За «Дніпро», «Чорноморець» і «Динамо» дуже мало інформації надходить. За «Шахтар» - найбільше. Будемо вболівати, будемо сподіватися, що всі команди дуже яскраво виступлять. Але найкраще, я думаю, виступить «Шахтар».
Ігор Кутепов
«Кожна з команд матиме стільки шансів, на скільки зможе «викластись». У «Динамо» Київ дуже складний суперник. «Валенсія» зараз на ходу, адже обіграти «Барселону» в них же вдома не всі зможуть. А у киян зараз, як і у всіх українських команд, - міжсезоння. Тому невідомо в якому вони стані. Складно щось прогнозувати. Але хотілося б, звичайно, що б «Динамо» пройшло.
У «Дніпра» та «Чорноморц»я дуже непрості суперники. Команди з топових чемпіонатів. Великий плюс для «Тоттенхема» та «Ліона», що вони знаходяться в ігровому тонусі. Для наших команд входження в сезон - це дуже складний період.
Найбільш прийнятний суперник у «Шахтаря». «Вікторія» - це команда, яку потрібно проходити. «Шахтар» - явно лідер і безумовний фаворит цієї пари. Донецька команда, думаю, добре підготувалась до цієї гри. Це показали матчі об'єднаного кубка проти «Зеніту», ЦСКА та «Металіста».
В інших же парах дуже складно про щось говорити. «Валенсія», на сьогоднішній день, явно сильніша київського «Динамо» .
У парі «Чорноморець» - «Ліон» - шанси 50 на 50, як і в матчі «Дніпро» - «Тоттенхем».
В'ячеслав Заховайло
«Дніпру» буде непросто, хоча шанси є завжди. Також, буде дуже непросто київському «Динамо». «Валенсія» демонструє непогану форму.
Що стосується «Чорноморця», то йому буде ще важче. У всіх команд шанси однаково рівні 50 на 50. Але всім нашим клубам буде дуже важко.
«Шахтар» - «Вікторія»: на папері «Вікторія» - не звучить так, як інші суперники українських команд, але повірте, мені, що «Шахтарю» буде непросто. 1/16 Ліги Європи для наших українських клубів легкою прогулянкою не видасться».
Сергій Нагорняк
На рахунок «Шахтаря» у мене немає сумнівів. Ця команда зможе пройти в наступний раунд плей-оф. Рівень гравців у «гірників» значно вище рівня гравців «Вікторії». Решта наших команди під великим питанням. Для «Дніпра» «Тоттенхем» - це команда, яка бореться, щоб бути кращою в четвірці чемпіонату Англії, досить непогано виступає там. «Дніпру», «Чорноморцю» і «Динамо» буде важко. Причиною цього є брак ігрової практики.
Зараз у суперників наших команд чемпіонат йде «на повну котушку».
А наші команди не мають такої ігрової практики, як у «Ліона», «Тоттенхема» та «Валенсії», що дуже важливо. Тому я оцінюю шанси «Динамо», «Чорноморця» і «Дніпра» нижче, ніж команд суперників. По перше - ці команди вищі за класом і в них є ігрова практика. Наші хлопці ще не відчули ритму гри, бо товариський матч ніяк не може зрівнятися з офіційним.
Олег Саленко:
«Динамо» - «Валенсія»:
«Можу сказати, що однакові шанси, як в однієї, так і в іншої команди. «Динамо» не можна пропускати у себе на полі, бо якщо кияни пропустять - буде дуже важко відігратись. Рахунок матчу: «Динамо» виграє з перевагою в 1 м'яч. Киянам буде дуже важко, все-таки часу в них на підготовку було не так вже й багато, склад команди лише награється. «Валенсія» останнім часом дуже сильно додала. Це демонструють останні ігри в «Ла Лізі».
Рахунок матчу: 1-0
«Дніпро» - «Тоттенхем»:
«Дніпру» в першій грі потрібно постаратися забити, щоб на виїзді було більш спокійніше. Вважаю, що «дніпряни» вдома зіграють внічию, а на виїзді у них вже буде шанс виграти. У цій парі буде відкритий футбол. З обох сторін в першому матчі буде забито голи, нас чекає дуже цікава зустріч».
Рахунок матчу: 2:2
«Чорноморець» - «Ліон»:
«Ліон» раніше був божевільною командою. Сьогодні «Ліон» вже не той, але якщо порівняти шанси «Динамо» і «Дніпра», то в «Чорноморця» їх все-таки трохи менше. «Чорноморцю» буде найскладніше. «Ліон» - команда, яка зараз набирає досить пристойних обертів. Це вже не та команда, яка була 3-4 роки тому. Сподіваюся на домашню нічию. А там вже одесити спробують зачепитися за потрібний їм результат.
Рахунок матчу: 1:1, але скажу одне - після цієї гри стане зрозуміло, хто пройде, а хто ні».
«Вікторія» - «Шахтар»:
«Єдиний фаворит у своїй парі з усіх представників наших команд в Лізі Європи це «Шахтар». Решта пар приблизно рівні. Зараз дуже мало інформації про всі наші команди. В якому вони вони стані знаходяться. Просто надходить мало відомостей про те, як проходять збори. Важко щось сказати. «Шахтар», я думаю, стовідсотково пройде далі. Їм за прохід далі переживати не потрібно. «Гірники» мають слабкого суперника і все вирішать в першому матчі».
Рахунок матчу: 1:2
- Чи не буде «Шахтар» берегти сили перед грою 2-го березня з «Динамо»?
- Ще часу до цього протистояння дуже багато. Думаю, що в матчі з «Вікторією» Луческу дозволить собі подивитися всіх гравців на рівні Ліги Європи і зробити висновки перед грою в Києві.
- «Динамо» потрібно підсилювати склад на даний момент чи вже пізно?
- «Динамо» підсилювати склад не потрібно. Є награна основа, яку Блохін так довго нам готував, і якщо зараз купити кількох гравців, то їм знову необхідно давати час на адаптацію і таке інше. Якщо купляти нового футболіста - то за 50 мільйонів і брати професіонала».
Розмовляли Станіслав Романов та Ігор Гусаков (Нагорняк)