Екс-гравець київського «Динамо» Вадим Євтушенко розповів «Вестям», як може позначитися на киянах перенесення матчу з «Валенсією» на Кіпр.
«Це перенесення дуже важке для господарів, адже все ламається. Рішення було прийнято пізно і «Динамо» довелося в терміновому порядку змінювати місце дислокації. А незапланований переліт на користь не піде. Для програми підготовки - це великі негативні зміни. Це навіть гірше, ніж грати без уболівальників, як з «Актобе». Тим паче, що й на Кіпрі навряд чи буде серйозна підтримка. А «Валенсія» все одно збиралася летіти, так що для іспанців майже нічого не змінилося».