Хуан Піцці: «Нерозумно було приймати рішення в останню хвилину»

Динамо Київ 20 Лютого, 09:06
Головний тренер іспанської «Валенсії» прокоментував перенесення матчу 1/16 Ліги Європи з Києва на Кіпр.

Головний тренер іспанської «Валенсії» прокоментував перенесення матчу 1/

16 Ліги Європи з Києва на Кіпр.

«Нерозумно було приймати рішення в останню хвилину. І так було ясним те, що за подібної ситуації в Києві матч там проводити неприпустимо. Ми чекали до останнього в аеропорту. Був варіант з перенесенням гри на п’ятницю, але це збивало б наш графік у «Ла Лізі». Кіпр – хороший варіант для обох команд. Переваги тут не матиме ніхто – це нейтральне поле. Нам потрібно пройти далі, виграти цей раунд. Не варто тішити себе ілюзіями. Після цього матчу стане все зрозумілим», - сказав Піцці іспанським ЗМІ.