«Якщо протести будуть продовжуватись, не думаю, що ми поїдемо. В таких умовах грати у футбол практично неможливо, - з аявив коуч «гірників» Мірча Луческу
- Якщо ситуація не заспокоїться, великі шанси, що відновлення чемпіонату перенесеться. Зараз у нас достатньо часу, щоб ситуація стабілізувалася, - кажуть у ФФУ