У зв'язку з перенесенням матчу 1/16 Ліги Європи між «біло-синіми» та іспанською «Валенсією» було чимало питань щодо телетрансляції цього поєдинку.
- Уболівальникам київського «Динамо» не варто хвилюватися. Трансляція з Нікосії, як і планувалося, якби матч проходив у Києві, розпочнеться в 19.57 за київським часом. Єдиною тонкістю, є те, що за узгодженням з УЄФА телевізійну картинку забезпечуватимуть наші кіпрські колеги. У прямому ефірі на грі будуть працювати коментатор Ігор Циганик і експерт Сергій Нагорняк, - повідомив керівник департаменту спортивних проектів групи телеканалів 1+1 Степан Щербачов.