Ігор Циганик: «Динамо» - «Валенсія» та «Дніпро» - «Тоттенгем» покажуть в режимі переклички на 2+2

Динамо Київ 20 Лютого, 13:36
Плани телетрансляції дещо змінюються.

- У зв'язку з напруженою ситуацією в Україні, 1+1 працює в новинному онлайні. Динамо-Валенсія та Дніпро-Тотенхем в режимі переклички на 2+2!, -

повідомив телекоментатор і ведучий програми «ПроФутбол» Ігор Циганик у своєму Twitter

.