- У зв'язку з напруженою ситуацією в Україні, 1+1 працює в новинному онлайні. Динамо-Валенсія та Дніпро-Тотенхем в режимі переклички на 2+2!, - повідомив телекоментатор і ведучий програми «ПроФутбол» Ігор Циганик у своєму Twitter
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- У зв'язку з напруженою ситуацією в Україні, 1+1 працює в новинному онлайні. Динамо-Валенсія та Дніпро-Тотенхем в режимі переклички на 2+2!, - повідомив телекоментатор і ведучий програми «ПроФутбол» Ігор Циганик у своєму Twitter