Президент «Валенсії» Амадео Сальво поділився думками про сьогоднішній матч проти «Динамо».
- У «Динамо» є ім'я в Європі. Це прекрасна команда, так що гра для «Валенсії» буде дуже складною. Однак, саме ми є фаворитами протистояння. Я задоволений, що матч все ж перенесли на нейтральне поле. Так буде краще для всіх. Тепер нікому не доведеться коригувати графік підготовки і переносити матчі, - зазначив Сальво