Хуан Антоніо Піцці: «Висловлюю «Динамо» величезну повагу»

Динамо Київ 20 Лютого, 21:03
Післяматчева прес-конференція головного наставника «Валенсії» Хуана Антоніо Піцці

- Те, що «Валенсія» зіграла дуже добре і забила два м'ячі - прекрасно. Я дуже-дуже радий такому результату. «Динамо» - дуже сильна, досвідчена команда, тому нам потрібно буде докласти чимало зусиль для досягнення успіху на «Местальї». Можливо, гравці отримали стрес не тільки через перельоту і зміну поля, а ще тому, що ситуація в Києві залишається напруженою. Вони думають про свої родини та своїх друзів. Я висловлюю величезну повагу «Динамо», адже вони, незважаючи на великий стрес, гідно провели поєдинок.