- А скажуть - скажуть! - Що Динамо не могло добре зіграти через Кіпр та трагічні події в Україні. Може, напад на Калитку приплетуть. На ділі - безсовісна убогість проти посереднього суперника в напіврезервному складі - де б ви не грали?
Молодці, Дніпро. Чорноморець повинен був перемагати! І на їх фоні - убоге, безпорадне, некомандне Динамо, яке хер знає чим займалося взимку.
Я не прийму ніяких виправдань - де ви тут побачили тренерську роботу? «Тю ла вулю», Жорж Данден!!! Ти цього хотів! Бездарність ходяча. Як можна допускати три удари поспіль після елементарних кутових з однієї і тією ж позиції - це що, дворова команда?!
Далі - листування між журналістом телеканалів «1+1» та «2+2» Констянтином Андріюком та Артемом Франковим:
Андріюк: О. Блохін:
«Звичайно вплинуло, що не грали на своєму полі! Прийшло б на «НСК» 50 тисяч, а так грали майже без підтримки»Франков:
Ага, зараз би вони все кинули і прийшли - без метро, наприклад ... Втім, все передбачувано. Причина - є, ура!Андріюк:
Франков:
Головне: якщо ці матчі - етап підготовки, то про це слід було б повідомити уболівальникам ДО МАТЧУ. Вони б і квитки не купували...