Ігровий день ЛЄ для орендованих динамівців

Динамо Київ 20 Лютого, 23:57
У той час, як київське «Динамо» проводило свій перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи в Нікосії, двоє орендованих гравців нашої команди брали участь у матчах в Дніпропетровську та Лібереці.

Дніпропетровський «Дніпро» зробив непогану заявку на вихід до наступного раунду, здобувши домашню суху перемогу над лондонським «Тоттенхемом». Перемогу господарям поля на «Дніпро-Арені» за присутності 22 356 глядачів приніс реалізований Євгеном Коноплянкою на 81-й хвилині зустрічі пенальті.

Увесь матч ворота команди Хуанде Рамоса захищав орендований у київського «Динамо» голкіпер Денис Бойко, який зберіг їх на замку.

У цей же час ліберецький «Слован», куди в оренду повернувся динамівець Сергій Рибалка, з мінімальним рахунком поступився голландському «Алкмаару».

Долю зустрічі на домашньому стадіоні «Слована» «У Ніси» (

за присутності 6790 глядачів

) вирішив єдиний гол, який на 89-й хвилині забив капітан голландської команди Віргевер.

Сергій Рибалка провів повний матч та відзначився попередженням на 88-й хвилині.

Уже за три дні поновиться чемпіонат Чехії. 23 лютого у 17-му турі Гамбринус-ліги «Слован» прийме команду «Млада Болеслав» з однойменного міста.