Фегулі: «Повинні бути обережними в матчі-відповіді»

Динамо Київ 21 Лютого, 08:04
Півзахисник іспанської «Валенсії» Соф’ян Фегулі прокоментував результат вчорашнього матчу з «Динамо» Київ в рамках 1/16 Ліги Європи.

«Ми знали, що це буде дуже складна гра. Ми хотіли й надалі підтримувати високу ефективність та командну гру, яку демонстрували в попередніх матчах. Воротар киян врятував свою команду від двох 100% голів. Та ми щасливі, що все ж змогли забити двічі. Очевидно, що 2-0 для нас краще, ніж 1-0, але ми повинні бути обережними в матчі-відповіді, тому що у футболі ніколи не знаєш точно. Я сподіваюся, що ми також виграємо й домашню гру»,

- цитують Фегулі іспанські ЗМІ.