Російський коментатор «НТВ-Плюс» Констянтин Геніч, який вчора коментував матч 1/16 фіналу Ліги Європи між київським «Динамо» та іспанською «Валенсією», поділився в своєму твіттері враженнями від цього матчу.
«Рибка просто чудово вийшов! Якби не він - був би розгром! На жаль, але «Валенсія», звичайно, зараз просто-напросто краще готова».