Резо Чохонелідзе: «Через тиждень «Динамо» буде сильніше»

Динамо Київ 21 Лютого, 11:21
Генеральний директор київського «Динамо» Резо Чохонелідзе відповів після матчу з «Валенсією» на запитання, за яких умов команда, що програла 0:2, може розраховувати на загальний успіх.

Генеральний директор київського «Динамо» Резо Чохонелідзе відповів після матчу з «Валенсією» на запитання, за яких умов команда, що програла 0:2, може розраховувати на загальний успіх.

- Завжди! Ви зрозумійте, по цій грі не можна судити про «Динамо». Команда тиждень в літаках: 5 годин з Іспанії, трохи відпочили - і на Кіпр. Тепер з Кіпру, завтра знову в Іспанію. І все це, що зараз відбувається в Києві, - не може не відбитися. Скільки б ми з хлопцями не говорили, не заспокоювали, не налаштовували на гру - вони весь час в інтернеті, читають, турбуються про свої сім'ї.

А через тиждень вони спокійно потренуються, і в Києві, будемо сподіватися, все зміниться в кращу сторону. Крім того, повернуться Мбокані, Ярмоленко, Хачеріді. Команда точно стане сильнішою. А «Валенсія» після 2:0 може нас і недооцінити,

- сказав Резо.