Краньчар не горить бажанням повертатись до Києва після завершення оренди

Динамо Київ 21 Лютого, 13:46
У Краньчара вже зформовані плани на майбутнє та ось до берегів Дніпра щось не дуже тягне хорватського півзахисника.

Раніше Краньчар вже говорив про те, що має намір залишитися в команді Реднаппа, якщо «Квінз Парк Рейнджерс» зможуть піднятися з Чемпіоншипа в Прем'єр -лігу.

- Наша мета - повернення в АПЛ, і ми віримо, що зможемо цього досягти. Якщо нам не вдасться вийти у вищий дивізіон - це буде катастрофою. Зараз все залежить від нас і ми прикладемо усі зусилля, аби у наступному сезоні грати у АПЛ. З моменту свого переїзду я завжди говорив , що хотів би залишитися на «Лофтус Роуд». Тут я щасливий. «КПР» - це хороший клуб з хорошим тренером і уболівальниками, мені тут дуже подобається , -

цитує хорвата

kilburntimes.co.uk

.

- Власник команди робить все для свого клубу і гравців. «Квінз Парк Рейнджерс» - це те місце, де я хочу продовжити кар'єру, -

додав НІко Краньчар.